Önemli Tarihler
  • İndirimli Kayıt-Konaklama Son Tarihi
    01 Mart 2021
  • Bildiri Son Gönderim Tarihi
    10 Mart 2021
  • Sempozyum Tarihleri
    Nisan 2021

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Çukurova Nörolojik Bilimler Derneği, güney anadolu bölgesinde bulunun çok sayıda üniversiteyi bir araya getirirken, bölgede güçlü ve dinamik yapısını sizlerle tamamlamaktadır.

Derneğimizin düzenlediği "ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ", Nisan 2021 tarihinde arasında ADANA’da gerçekleştirilecektir. Bu yıl 15.sini düzenleyeceğimiz sempozyumun ana temasını "Nörolojide Doğru Tanı ve Tedavi" oluşturmaktadır. Sunumlar, konusunda uzman, deneyimli, tanı ve tedaviye yaklaşımda "püf" noktaları dile getiren, değerli hocalarımız tarafından aktarılacaktır.

Temadan anlaşılacağı üzere, konular bölgemizin uzman hekim, asistan ve hocalarımızın bilgi ve deneyimlerini güncellemek ve değer katmak üzere yapılandırılmıştır. Bilimsel programda, hasta muayenesinde semiyolojik yaklaşım, inme, yoğun bakım, epilepsi, kas hastalıkları, hareket bozuklukları, demyelinizan hastalıklar, demans gibi geniş bir yelpazede hazırlanan program ince işlenmiş detaylar ile sizlere aktarılacaktır. Klinik ve yoğun bakımda karşılaştığımız zor olgular ve hastalar ise olgular eşliğinde interaktif olarak toplantıyı renklendirilecektir.

Hedefimiz, bölge ve çevre illerden gelen meslektaşlarımıza temel eğitim basamaklarından başlayarak yeni güncel tedaviye kadar yaklaşımlarını zenginleştirmek ve mesleki güveni sağlamaktır.

15. Çukurova Nöroloji Günleri, Nisan ayında, havası, insanı ve lezzeti ile sıcak Adana'da gerçekleştirilecektir. Sizleri bir arada görmek, geleneksel hale gelen bölge sempozyumunun akademik ve bilimsel açıdan daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu vesile ile "Çukurova Nöroloji Günlerinde" buluşmak dileği ile...

Sevgi ve saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu Adına;
Prof. Dr. Hacer Bozdemir
Çukurova Üniversitesi Nöroloji AD Başkanı

15. Çukurova Nöroloji Günleri © 2020